Dinosauři se vrací

pátek 1. duben 2011 21:26

Dinosaury vyhubil meteorit, sopečná činnost nebo něco jiného před 65 miliony let. Tak to tvrdí odborníci – ale ve skutečnosti to bylo jinak. Co když se jim podařilo přežít, a nejen přežít, ale kolonizovat vesmír?

Dinosauři byli původně považováni za velké plazy, pomalé, s malým mozkem. Postupně se však ukázalo, že alespoň část byla teplokrevná, šlo o pohyblivé, hbité tvory, často pokryté peřím jako dnešní ptáci. Před 225 miliony let se dinosauři objevili společně se savci – a v konkurenci s nimi naprosto zvítězili. Po miliony let to byli nejvyspělejší tvorové na naší planetě. Rozvinula se u nich inteligence? Byla na Zemi civilizace dinosaurů? A kam zmizela?

Reptilian.jpg

......
   

O tom, jak by vypadal inteligentní tvor s dinosauřími předky dokonce uvažovali i odborníci. Brali to jako myšlenkový experiment. Podle některých by se inteligentní dinosaurus ani moc od člověka nelišil. Pak toho využili autoři scifi a nakonec se do problému pustili alternativci a záhadologové. Objevili jako vždy naprosto neuvěřitelné věci. Po letech usilovného bádání a studií, za pomoci informací v novinách a v ČT se mi podařilo vytvořit věrohodný obraz toho, co se stalo – a dokonce i toho, co se teprve stane.

O civilizaci dinosaurů víme jen málo. 65 milionů let je dlouhá doba na to, aby se vůbec něco zachovalo. Kovy, umělé hmoty, stavby – vše se rozpadlo. Ale máme alespoň stopy. Původně nebyly sice správně pochopeny a dávaly se jako důkaz koexistence člověka a dinosaurů, když se však podíváme na rekonstrukce některých inteligentních dinosaurů, je to jasné. Byli podobní lidem a chodili obutí. Od té doby, kdy si člověk zhotovil a navlékl první botu, uplynuly tisíce let. Jenomže dinosauři měli k dispozici miliony let. Jejich civilizace tedy musela dosáhnout pro nás naprosto netušené úrovně.

Odvrátit pád meteoritu by pro rozvinutou civilizaci s dostatečnými zdroji neměl být problém. Asi mnohem menší, než zabránit sopečným výbuchům. Jenomže se na vše díváme z lidského hlediska. Civilizace stará miliony let nutně vyčerpá svoje možnosti. Země se stala nezajímavou, bylo nutné jít dál, do kosmu. Možná tedy vůbec nešlo o katastrofu, ale jen o průvodní jevy velkého stěhování.

Na svou rodnou planetu ovšem nezapomněli. Čas od času se vrací a pozorují, co se na ní děje. Stovky pozorování UFO to nezvratně dokazují. Ještě důležitější jsou ale přímé kontakty s nimi. Jsou popisováni jako holé, šedé nebo zelené bytosti, s velkýma zářícíma očima. V každém případě jsou podobní nám, lidem. Astronomové v poslední době hlásí stále nové objevy planet vhodných pro život. Ale vesmír mlčí, signály rozumných bytostí stále chybí. Je to zcela logické, existuje jen jedna rozvinutá civilizace, civilizace dinosaurů. Během 65 milionů let ovládli při nejmenším naši Galaxii.

Collins-dinosauroid-Nov-2009.jpg

Doklady o kontaktech s UFOny v minulosti stále přibývají. Přišli a informovali naše předky, že se vrátí. S jejich návratem skončí naše dějiny. Staří Mayové to zaznamenali ve svém složitém kalendáři a na reliéfech, kterými zdobili pyramidy. Den, hodinu, minutu a vteřinu známe přesně. Shoduje se v tom většina světových náboženství, informují o tom esoterické vědy. Jejich návrat může znamenat apokalypsu. Pokud při jejich odchodu zanikla většina druhů na naší planetě, příchod může být ještě strašnější. Za nesmírně dlouhou dobu, po kterou se vyvíjeli oni sami i jejich technika, muselo nutně vzniknout něco pro nás nepředstavitelného a nepochopitelného.

Často se do souvislosti s UFO dávají kruhy v obilí. Mají to být zprávy pro nás. S rozluštěním jsou potíže, spousta zlovolných lumpů je padělá, jindy zase slouží jako lákadlo pro turisty. Ve skutečnosti se o žádné zprávy nejedná, jsou to jen jednoduché testy jak budou lidé reagovat na odebrání zdroje potravin. I když… naprosto důvěryhodná Česká televize nedávno odvysílala pořad, kde prokazuje, že v kruzích jsou mayské symboly.

 

498px-Quetzalcoatl_telleriano2.jpg

Tím se ovšem kruhem vracíme ke starým Mayům. Uctívali ještěry – jejich bůh Quetzalcoatl je opeřený had. Zvířat v dávných náboženstvích a pověstech je hodně, ale proč je v tomto případě had opeřený? Opeřený stejně, jako dávní dinosauři. Připomeňme ještě, že bohové starých indiánských civilizací nebyli k lidem nijak ohleduplní a vyžadovali i hojné lidské oběti.

To, co nás čeká, nemá nic společného s nějakými přátelskými Vesmírnými lidmi. Existuje jen jedna civilizovaná rasa – dinosauři. Náš osud záleží jen na nich.Na internetu najdete cokoli budete chtít. Podobně i v knihovnách najdete regály knih, které se snaží o alternativní pohled. Obvykle za každou cenu, tedy musí nejprve popřít odborné informace, pak přírodní zákony a nakonec i logiku.

 

Může se stát, že někdo tenhle článek vezme vážně. V tom případě doufám v ocenění Bludný balvan v příštím roce.

Psáno 1. 4. 2011

Venatosapiens_Erectus_by_Ashere.jpg

 

Karel Drábek

Karel Drábek

Karel Drábek

O přírodě a lidech

Celý život jsem se držel vlastních názorů. To ovšem neznamená, že mám vždy pravdu. Blog je způsob komunikace. Nebojte se diskutovat, můžete mi také napsat na karel.drabek@seznam.cz Texty a fotografie autora jsou volné pro nekomerční využití.

free counters

REPUTACE AUTORA:
13,32

Tipy autora

Zajímavé články

Oblíbené blogy