Homeopatie konečně dokázána!

úterý 7. leden 2014 08:03

Homeopatie je metoda budoucnosti. V biologických vědách je to ještě větší převrat, než třeba objev a praktické využití studené fúze v energetice. Homeopatické principy se podařilo konečně dokázat l pokusem. 

Homeopatii by bylo možno definovat i takto: Léčení přípravky, které se koncentrací a účinkem limitně blíží nule spolu s přesvědčováním pacienta, že mu léčba pomůže. To vše je již minulostí. Konečně se podařilo dokázat, že homeopatie funguje.  Zastánci homeopatie se dosud opírali o často fiktivní subjektivní názory. Jako by se báli doložit svoji metodu alespoň základním pokusem.

Homeopatie se používá v léčitelství. V EU, která se nikdy nemýlí, podporují i homeopatickou léčbu zvířat. Pokud však je homeopatie faktem a ne jen zbožným výmyslem, případně podvodem, musí být nutně použitelná na biologickém materiálu obecně. Tedy musíme najít i homeopatické působení na rostlinách. Je však s podivem, že právě tenhle jednoduchý a logický předpoklad nikdo pokusně nezkoumal. Jako by se homeopaté báli negativního výsledku, která by ohrozil přímo základy jejich víry a kšeftu.

Přiznávám se sebekriticky, že pokus měl původně dokázat jen to, že homeopatie není nic jiného, než placebo. Výsledky však jsou naprosto přesvědčivé.

Vím, že se sem slétne horda kritiků a závistivců z obou stran. Budou protestovat proti uspořádání a provedení pokusu, budou žádat statistické potvrzení a kontrolní opakování, zpochybní odbornost autora. Mohu však s čistým svědomím prohlásit, že jsem postupoval zcela v intencích toho, co homeopatikové praktikují.

Pokus:

Zdrojový materiál: semínka rajčat, odrůda rajče datlové

Homeopatické hnojivo: Přesné složení až do patentování nelze sdělit

Kompost a hlína z kompostu, skleník a kryt na snížení intenzity slunečního záření


Průběh pokusu:

Rajčata byla vysazena na kompost a zároveň do skleníku, obě skupiny do stejné půdy. Skleník byl nutný pro udržení potřebné dávky homeopatického hnojiva. Hnojení proběhlo pouze 1x. Mimo to probíhala běžná zálivka.

DSC07536.jpg  DSC07537.jpg
 Kontrolní rajče na kompostu  Homeopatické rajče ve skleníku

Výsledky jsou na obrázku. Vlevo rajčata kontrolní, vpravo po použití homeopatického hnojiva. 

Komentáře snad nejsou ani zapotřebí. Homeopatie je prokázána. Nyní nastane převrat nejen v léčitelství, ale i v zemědělství. Není nutno bát se nedostatku potravin a díky biopalivům budeme konečně exportérem pohonných hmot.

Na základě výsledků bude EU požádána o dotaci na další výzkum.

Švédské Královské akademii věd předem děkuji za Nobelovu cenu, kterou tento objev určitě ocení. 

(Článek byl inspirován našimi medii, především Českou televizí). 

 

Karel Drábek

Karel Drábek

Karel Drábek

O přírodě a lidech

Celý život jsem se držel vlastních názorů. To ovšem neznamená, že mám vždy pravdu. Blog je způsob komunikace. Nebojte se diskutovat, můžete mi také napsat na karel.drabek@seznam.cz Texty a fotografie autora jsou volné pro nekomerční využití.

free counters

REPUTACE AUTORA:
13,32

Tipy autora

Zajímavé články

Oblíbené blogy