Všechno je jinak – Za Putinem stojí UFOni!

pondělí 5. září 2016 10:39

Na setkání s mimozemšťany se připravuje i OSN. Rusové jsou o krok dál - už léta s nimi komunikují. Bez problémů a přímo tady, na Zemi. 

03.jpg   
   
06.jpg    
     
10.jpg    
   
15.jpg    
     
16.jpg  
Obrázky ze seriálu Hvězdná brána  

Záhadologové jsou zvláštní sorta lidí. Jde o něco velmi blízkého primitivnímu náboženství. Jejich víra jim stačí k vysvětlení všeho, čemu nerozumí. Zároveň přes filtr této víry posuzují svět kolem sebe. Nicméně jsou někdy i docela humorní a zábavní. Když pak do své víry zařadí i scifi televizní seriály, nestačíme se divit. Fantastické objevy přicházejí jeden za druhým.

Valerij Uvarov je „ředitel Mezinárodní organizace pro výzkum UFO v Rusku“. Říká o sobě, že je vedoucím Oddělení pro výzkum UFO, vědy a techniky při Národní bezpečnostní akademii se sídlem v St. Petersburgu. Zodpovídá se jen dvěma lidem, kteří jsou odpovědní jediné další osobě, a tou je prezident Putin. Organizace je v rukou ruské Akademie Věd a skládá se ze dvou částí: Jedna část je čistě vědecky zaměřená, ta pracuje na testech půdy poté, co UFO přistane, a jiných testech, které se vztahují k UFO a k jeho aktivitám. Druhá část má shromažďovat informace o UFO kontaktech, analyzovat je a vytvářet databanku s kompletními informacemi.

S mimozemšťany se osobně setkal. „Oni vypadají přesně jako my, jsou jen o něco vyšší. Jsou velmi inteligentní. Jsou velmi laskaví a velmi přesní. Snaží se nám dávat informace a dělají všechno pro to, abychom rozuměli tomu, co nám chtějí říci. Já jsem s nimi nikdy neměl žádné problémy. Nikdy.“

Tady je nutno podotknout, že Putin rozhodně není mimozemšťan. Této definici naprosto neodpovídá.

Do Ruska už zjevně dorazil seriál Hvězdná brána. Nebo je podobnost čistě náhodná? Valerij Uvarov: „Jestliže něco důležitého nastane, můžeme je kontaktovat, když budeme potřebovat. Oni nás kontaktují telepaticky nebo tím, že nám pošlou představu (obraz). Je to jako na obrazovce. Uvidíme obrazy, které nám pošlou na obrazovku v našich myslích. V nedávné době jsme získali hodně informací o vesmírných branách. To jsou časová pole. V různých částech vesmíru se čas pohybuje různými rychlostmi, a tyto vesmírné brány jsou hodně decentralizované. Vesmírná brána má „neobvyklé“ body. Tyto body jsou body přechodu z jedné dimenze nebo vesmíru do druhého - nebo z jednoho času nebo sluneční soustavy nebo jiného hvězdného systému. ve vesmírné bráně (koridoru) je rychlost neuvěřitelná. A tak to je s jakýmkoliv objektem, který vstoupí do vesmírné brány. V našem vesmíru existuje mnoho těchto koridorů; proto létají tak rychle. Jeden z mých přátel v Rusku má kontakty s civilizací vzdálenou od nás sedmnáct miliónů světelných roků. Sdělili mu, že se přesunou na naši planetu jedním z těchto koridorů za pět sekund. V naší zemi máme šest těchto vesmírných bran. Proto je zde tolik aktivit.“

Valerij Uvarov však ví ještě mnohem víc. Odhalil domovskou planetu UFOnů. Je nedaleko – na oběžné dráze Země. Nemůžeme ji nikdy vidět, protože ji neustále zakrývá Slunce. Aby byla dráha této planety stabilní, je na Sibiři složité technické zařízení, které ji udržuje na stabilní oběžné dráze. Průzkumy ukázaly, že Země pulsuje na jemně naladěné frekvenci, ovlivňující všechno - každou živou věc. Před nějakými 12 500 lety - podle studia starého egyptského kalendáře - korespondoval tento impulz s rokem o 360 dnech, ale pak Zemi zasáhl a odchýlil asteroid. Věříme, že poté byla oběžná dráha Země uměle pozměněna tak, aby tato odchylka byla kompenzována. Naše planeta se pohnula o něco dál od Slunce, na pulsní frekvenci 365.

Přeloženo do češtiny - jedná se o počet dnů v roce.

Astronomové nacházejí stále nové planety u cizích hvězd, ale nevšimli si jasných důkazů o obydlené planetě hned za rohem. Rusko je veliké a určitě má podobných kapacit jako je Valerij Uvarov mnógo. Škoda, že u nás o jeho práci informují jen záhadologové. 

Varování:

Tento článek opravdu, ale opravdu není myšlen vážně. 

A názor autora?

Autor nevěří pohádkám, záhadologům a politikům.

Informace jsou posbírány na internetu. Stačí jen chvilku hledat. Někdy příště se podíváme, co uniklo Američanům. 

Musím se omluvit astronomovi Janu Veselému, který zde na blogu dokáže o astronomii psát tak, že tomu rozumíme i my ostatní. Pokud náhodou bude číst tento článek, nezbývá než doufat, že to přežije bez vážnější újmy na zdraví.  

Karel Drábek

Karel Drábek

Karel Drábek

O přírodě a lidech

Celý život jsem se držel vlastních názorů. To ovšem neznamená, že mám vždy pravdu. Blog je způsob komunikace. Nebojte se diskutovat, můžete mi také napsat na karel.drabek@seznam.cz Texty a fotografie autora jsou volné pro nekomerční využití.

free counters

REPUTACE AUTORA:
13,32

Tipy autora

Zajímavé články

Oblíbené blogy