PF 2017

pátek 23. prosinec 2016 09:26

Přišel čas se rozloučit. Redakce oznámila, že je nucena z technických důvodů službu BigBloger ukončit k 1. lednu 2017.  

Děkuji všem, kterým se (alespoň některé) moje články líbily nebo se nad nimi zamysleli. Kolegům z blogu přeji hodně nápadů a hlavně klid na práci. Čtenářům možnost výběru z necenzurovaných článků. 

2017.jpg

Stěhování je vždy nepříjemný proces. Moje články budou znovu zpřístupněny jinde. Pro kolegy a čtenáře z BigBlogeru je tu Návštěvní kniha. Můžete tam psát vzkazy, kam se kdo přesunul.

Krátkodobě i dlouhodobě nabízím možnost uveřejnění článků na některém z míst, které mám připravená právě pro případ rušení blogů. Je to zdarma, bez cenzury, bez zákazu publikovat jinde nebo omezení počtu článků za den, diskusi má autor zcela pod kontrolou. Podívejte se na Píše.cz nebo na Webnode.

Návštěvní kniha


Publikoval jsem zde od začátku roku 2011, po sečtení to je 200 článků. Počitadlo Flag Counter jsem použil až později, pokud nelže, tak počet návštěv je 265 506 ze 146 zemí. Připravené články už budu muset publikovat jinde.  

 

Karel Drábek

Karel Drábek

Karel Drábek

O přírodě a lidech

Celý život jsem se držel vlastních názorů. To ovšem neznamená, že mám vždy pravdu. Blog je způsob komunikace. Nebojte se diskutovat, můžete mi také napsat na karel.drabek@seznam.cz Texty a fotografie autora jsou volné pro nekomerční využití.

free counters

REPUTACE AUTORA:
13,32

Tipy autora

Zajímavé články

Oblíbené blogy